Úvod

Ekonomické bydlení

www.ekonomicke-bydleni.cz

Představujeme Vám ekonomické rodinné domy, které jsou řešeny jako trojdům. Pro vnitřní dispozici jsme navrhli a vybrali ty nejlepší materiály, které jsme použili jak na fasádě domů, tak i interiérů.
Svojí dispozicí jsou tyto domy určeny pro aktivní rodiny s dětmi, které mají rádi jak stylové, tak i praktické bydlení.
Tyto domy jsou navrženy a určeny především těm, kteří hledají kvalitní a nadčasové bydlení. Tyto ekonomické domy vám zajišťují využívat toto místo k relaxaci a odpočinku.

 • moderní a cenově dostupné bydlení v klidné lokalitě.
 • energeticky úsporné domy s nadstandardním zateplením a
  tepelným čerpadlem, které vám pomůže ušetřit až 45% provozních nákladů.
 • snadné spojení MHD do centra Prahy.
 • klidná lokalita s množstvím zeleně a okolní přírodou.
 • dobrá občanská vybavenost.

O projektu

Architekti navrhli tyto domy jako dvoupodlažní. Jedná se o domy, které jsou řešeny jako 5+kk, které se může dispozičně měnit dle požadavků klienta. V přízemí se nachází obytná část domu s obývacím pokojem spojeným s kuchyní, šatna, sociální zařízení a garáž, do níž je možno vstoupit z předsíně. Z obývacího pokoje i kuchyně je možný vstup na terasu. Do druhého nadzemního podlaží je vstup z obývacího pokoje. Zde se nachází klidová zóna s dvěma dětskými pokoji, ložnicí, pracovnou a sociálním zařízením.

 • Zkuste cenu našich domů porovnat s cenami v nových bytových projektech v Praze. U nás za stejné peníze dostanete individuální bydlení v domě se zahradou a dalšího nadstandardního vybavení.

  recenze_dp_6
 • Tuto hezkou lokalitu blízko Prahy je dobré vidět osobně, a proto neváhejte a volejte kdykoliv. Prohlídky jsou možné po telefonické či emailové dohodě. Je zde výborná dostupnost do Prahy i v pracovních dnech. V červenci 2011 byl uveden do provozu obchvat Líbeznic, který zajistil zrychlení dopravy.

  recenze_dp_5
 • Nabízíme možnost provedení nezávazné prohlídky stavebních pozemků a podání dalších upřesňujících informací přímo na místě.

  recenze_dp_4
 • Vzdálenost od Prahy je 12 km. Do centra města je to cca 20 min. Tesco Letňany + Globus cca 15 min. Integrovaná doprava a autobus jezdí do Prahy několikrát během dne. V obci naleznete restauraci, penzión Statek Leonard, který má tenisový kurt, dětské hřiště, restaurace, minigolf, dětskou trampolínu a další atrakce a prodejna potravin. Veškerá občanská vybavenost a služby se nachází v nedaleké obci Odolena Voda, která se nachází cca 3 km odtud.

  recenze_dp_3
 • Pozemky jsou situovány na okraji obce s krásným výhledem do okolní krajiny. Jedná se o klidnou část této obce. Velkou výhodou je dle Územního plánu i do budoucnosti zakázána jakákoliv průmyslová výstavba. Pozemky jsou určeny pouze k zastavění rodinnými domy. Veškeré okolí i celá vesnice jsou pouze obytnou zónou. Jedná se o středočeskou vesnici.

  recenze_dp_2
 • Nabízíme k prodeji rodinné domy včetně pozemku v obci Veliká Ves u Prahy, okr.Praha-východ. Terén v této oblasti je rovný, upravený, udržovaný a oplocený. Inženýrské sítě (voda, elektřina a kanalizace) jsou v místě zajištěny.

  recenze_dp_1

Nadstandardní vybavení

K rodinným domům v celkové ceně nabízíme spousty výhod nadstandardního vybavení.

I. ALARM

Jednoduchá obsluha i aktivace. Alarm můžete spustit kdykoliv a odkudkoliv. Zkontrolujete tak stav vaší domácnosti.

II. NÍZKOENERGETICKÝ DŮM

Typové projekty, které jsou navrženy jako nízkoenergetické domy, tzn. rodinné domy s nízkou energetickou náročností na vytápění.

III. GARÁŽOVÁ VRATA

Jedná se o sekční garážová vrata. Komfortní ovládání i díky aplikaci na vašem telefonu.

IV. TEPELNÉ ČERPADLO (VZDUCH – VODA)

Odebírá teplo z venkovního vzduchu. Vzduch je nasáván přímo z tepelného čerpadla a získané teplo je použito pro ohřev vody v topném systému nebo v zásobníku teplé vody.

V. PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

Tzv. velkoplošné vytápění umožňuje sdílet teplo do vytápěného prostoru sáláním.

VI. INTELIGENTNÍ DŮM

Elektroinstalace je nahrazena tzv. inteligentní. Dokážete jí ovládat vše co je připojeno na elektrický proud.