Řemeslné práce

Kvalita naší práce, zkušenost, poctivost a smysl pro detail jsou našimi přednostmi. Pokud jste nároční a vyžadujete precizní práci pak věříme, že si u nás vyberete z komplexní nabídky našich služeb.

Nabízíme kompletní servis pro výstavbu či rekonstrukci panelových, bytových, rodinných či průmyslových prostor a jiné stavební úpravy interiéru i exteriéru v Rakousku a Německu. Přinášíme Vám také nabídku výstavby speciálních staveb, jako jsou hotely, informační či sportovní centra a mnoho dalších.

Realizujeme interiérové a exteriérové stavební práce v těchto zařízeních. Jako zednicko-obkladačská firma provádíme veškeré obkladačské práce a práce s tím spojené.

Spolupracujeme s předními rakouskými a německými firmami, které jsou špičkami v oboru. Víme, jaké jsou současné trendy v oblasti designu interiéru i exteriéru. Můžete se s námi bez obav pustit do náročných i skromných projektů staveb a rekonstrukcí. Nabízíme profesionální přístup, kvalitní stavební, obkladačské a zednické práce s dalšími řemesly.

Stavební práce realizují jedině profesionální stavební řemeslníci: Instalatéři, elektrikáři, sádrokartonáři, podlaháři, svářeči, obkladači a zedníci. Všichni jsou kvalifikovaní živnostníci, a tak si můžete být jisti, že jste v dobrých rukou.

Naše fotogalerie ukázkových rekonstrukcí Vám napomůže k utvoření představy o našich kvalitách realizovaných prací. Po dodržení všech dohod se zákazníkem vám zrealizujeme přesně to, co požadujete. Výběrem naší stavební firmy ušetříte nejen finance ale i čas. O průběhu realizované zakázky Vás rádi informujeme.

Pokud pro vaši stavbu potřebujete jen některé řemeslo z kompletu, pak je tento seznam určen právě vám. Pro poptávku, sjednání schůzky nebo jen dotaz využijte sekci kontakt.

Zde vám přinášíme kompletní seznam řemesel:

  • Zednické práce – specializované zednické práce pro bytové i nebytové prostory
  • Obkladačské práce – obkladačské práce pro interiér i exteriér od profesionálů
  • Sádrokartonářské práce – příčky, stěny, podhledy ze sádrokartonu i minerálu
  • Elektrikářské práce – elektro-instalace dle ČSN
  • Instalatérské práce – vodo-instalace a topenářské práce
  • Podlahářské práce – podlahy ze všech přírodních i umělých materiálů
  • Svářečské práce – svařování na stavbách (nosníky, výztuže, armatury apod.)
worker mason tiler laying a decoration tile on wall

Servis, který Vám přinášíme.

Zabýváme se stavbou, opravami a částečně i bouráním konstrukčních částí staveb, ke kterým patří základy stavby, zdi a příčky, podklady podlah a stropy. Pracujeme se stavebními hmotami a hmotami s obsahem vody: např. pro základy a podlahy s betonem, stavební prvky (cihly, pórobetonové tvárnice ad.) spojujeme maltou či stavebním lepidlem, povrchy stěn a stropu upravujeme omítkou, keramické obklady stěn a podlah lepíme speciálním lepidlem. Doplňkově pracujeme i s montovanými díly jako je sádrokarton.

Zabýváme se stejně jako zedníci stavbou či opravami interiéru či exteriéru. Jejich práce spočívá v obložení koupelen, kuchyní, sociálních zařízení, komínů či zdí, ale také v pokládce dlažby chodeb a podlah. Mimo jiné se samozřejmě zabýváme také rekonstrukcemi těchto zařízení.

Naši kvalifikovaní pracovníci provádí samostatné práce ze sádrokartonu a lisovaných minerálních desek na stavebních konstrukcích a úpravách povrchů.

Náplň práce:
– Rozměřování a příprava stavebních konstrukcí pro montáž nosných roštů a závěsů.
– Provádění podhledových závěsů a nosných roštů stěn a podhledů.
– Osazování dveřních zárubní a nosných závěsných konstrukcí pro zařizovací předměty.
– Provádění opláštění sádrokartonovými deskami včetně instalace tepelné a zvukové izolace do SDK konstrukcí, montáž minerálních podhledových desek.
– Vyztužení, zatmelení a přebroušení spár a šroubů.
– Konečné začištění lištami, silikonem atp.

Provádíme veškeré činnosti týkající se slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a elektrického vedení. Do náplně práce patří montáž, rekonstrukce, údržba, opravy, seřizování a řízení procesů a elektrických zařízení. Zahrnuje odborné práce ve výrobě elektronických prvků a sestav, včetně instalace, diagnostiky a oprav elektrických i bezdrátových přenosových systémů.

Zabýváme se vnitřní i vnější instalací vodovodních, plynovodních, topných a kanalizačních systémů, jejich správou a opravou. Kromě tvorby jednotlivých částí systémů se staráme o montáž a údržbu sítí pro distribuci vody, plynu a tepla. Montujeme a opravujeme regulační a měřicí techniku, topidla na naftu, plyn a tuhá paliva a podle předepsaných norem kontrolujeme těsnost a tlak.

Naši řemeslníci kladou, lepí, lijí a svařují různé druhy podlahových krytin. Nejprve zhotovíme podlahovou izolační vrstvu. Následně klademe, lepíme a svařujeme podlahové povlaky různého typu: PVC, pryž, korek, linoleum a podobně. Povlaky lepíme na různé povrchy jako schodiště, rampy, pódia. Dokážeme vytvořit i litou nebo stěrkovou podlahu na bázi silikátů či umělých pryskyřic. Všechny typy podlahových krytin, například textilní, dřevěné, laminátové, umíme opravit a provádíme konečné úpravy těchto podlahovin (např. lištování, pastování, lakování aj.).

Vykonáváme všechny způsoby sváření podle požadavků klienta, specifikace nebo nákresu. Používáme svářečské nástroje, neseme zodpovědnost za jejich správné používání, dodržujeme předepsané bezpečnostní předpisy a provádíme pravidelnou údržbu nástrojů.

Kontaktní formulář

Odeslat zprávusmazat